Група компаній «АІС» – офіційний дилер JVC

Прес-центр

Група компаній «АІС» – один з лідерів автомобільного ринку України – стала офіційним дилером ТОВ «Джей Ві Сі КЕНВУД Україна» – дочірньої компанії японської JVC Kenwood Corporation, яка належить до світових лідерів у сфері електроніки.

Відтепер усі клієнти Групи компаній «АІС» зможуть підібрати й придбати якісну автомобільну аудіо- та відеотехніку зі світовим ім’ям у будь-якому автосалоні, магазині запчастин або СТО компанії.

Сьогодні Група компаній «АІС» є імпортером і дилером понад 400 моделей 20 автомобільних брендів і займає 10% автомобільного ринку України. Компанія є ексклюзивним офіційним імпортером брендів SsangYong, Geely, MG, ГАЗ, а також офіційним дилером таких брендів, як Citroën, Renault, Hyundai, Audi тощо. Завдяки розвинутій інфраструктурі, професіоналізму та постійному впровадженню нових технологій в обслуговування клієнтів, компанія з кожним роком нарощує свій потенціал, тим самим збільшуючи продаж кожного бренда.

Це національний автомобільний холдинг, який поєднує бізнеси із продажу автомобілів і запасних частин та їхнього сервісного обслуговування. Група компаній «АІС» – це 35 автоцентрів по всій Україні, національна торговельна мережа із продажу запасних частин, два виробничі підприємства, а також логістичні комплекси для зберігання автомобілів і запасних частин.

Компанія активно розбудовує напрямок продажу додаткового встаткування та автомобільних аксесуарів, завдяки якому клієнти можуть підвищити рівень комфорту, безпеки або економії від експлуатації свого автомобіля і просто виявити свою індивідуальність. Тому статус офіційного дилера JVC дає додаткові переваги в цьому напрямку, адже з якісною технікою JVC, що відповідає світовим стандартам, можна задовольнити запити навіть найбільш вимогливого клієнта.

Докладніша інформація про Групу компаній «АІС» на сайті www.ais.ua і за телефоном інформаційної лінії Групи компанії «АІС»: 0-800-500-205
(безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів України).

Групи компаній «АІС» в YOUTUBE: http://www.youtube.com/AISGroupUkraine

Група компаній «АІС» у мережі Facebook: www.facebook.com/AISGroup

Групі компаній «АІС» – 20 років

У нинішньому році Група компаній «АІС» святкує свій 20-річний ювілей. Цей час вмістив чимало досягнень: близько 400000 проданих автомобілів, розвинена мережа автосалонів і СТО, яка продовжує розвиватися, широкий продуктовий портфель, що нараховує близько 20 брендів, статус одного з найбільших операторів ринку та авторитет серед клієнтів. Попереду – нові здійснення. Вже цього року Група компаній «АІС» планує відкрити понад 15 нових шоу-румів, представити понад 10 нових моделей під різними брендами і, звичайно, залучити нових клієнтів.

Довідка про компанію:

Група компаній АІС – один з лідерів українського автомобільного ринку. Основний вид діяльності – продаж і сервісне обслуговування нових легкових, комерційних, вантажних автомобілів та автобусів.

За 20 років роботи на ринку компанією реалізовано 400 000 автомобілів. Частка ринку досягає 10%.

До Групи компаній АІС входять:

1. 35 автоцентрів, включаючи 51 автосалон і 36 СТО
2. Торговельна мережа із продажу запасних частин АІС-Автозапчастини, що містить в собі 40 магазинів і 50 представництв
3. Кременчуцький Автоскладальний завод
4. Завод з виробництва спеціальної та переобладнаної техніки Автохолдинг
5. Розподільний центр – логістичний центр з приймання, складування, зберігання та розподілу автомобільних запчастин
6. Мережа регіональних митно-ліцензійних складів
7. Автотранспортна компанія

У продуктовому портфелі компанії такі бренди, як AUDI, Citroën, Renault, SsangYong, Geely, MG, Cadillac, Chevrolet, Chevrolet Niva, Hyundai, Polaris, GAZ тощо.

У 2011 році Група компаній «АІС» запустила благодійний проект – «АІС Дітям» http://www.deti.ais.ua/. Мета проекту — організація збору та доставки благодійної допомоги в найбільш нужденні та важкодоступні дитячі установи по всій території України.