Екстрим-відеокамера JVC - GC-XA1

Прес-центр

JVC ACTION CAMERA - GC-XA1

НОВА ЕКСТРИМ-ВІДЕОКАМЕРА JVC GC-XA1 МАЄ МІЦНИЙ КОРПУС ІЗ «ЧОТИРИКРАТНИМ ЗАХИСТОМ» ЩО ДОЗВОЛЯЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇЇ БЕЗ ЗАХИСНОЇ ОБОЛОНКИ, ВБУДОВАНИЙ РК ЕКРАН І ВБУДОВАНИЙ МОДУЛЬ WI-FI, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ОПЕРАТОРОВІ «ВИЙТИ ЗА РАМКИ» ТА ОДЕРЖУВАТИ УНІКАЛЬНУ КАРТИНКУ В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ.


GC-XA1
«ВИЙТИ ЗА РАМКИ» З ВІДЕОКАМЕРОЮ JVC “ADIXXON”

Корпорація JVC KENWOOD представляє JVC GC-XA1, новий тип відеокамери для активного способу життя, яка одержала назву «ADIXXION». Нещодавно виникла популярність відеокамер такого типу показала певні недоліки наявних продуктів, нова пропозиція від JVC покликана усунути ці проблеми завдяки тісній роботі з експертами з аудіовізуальних технологій.

Міцна камера GC-XA1 важить лише 126 г (0.28lbs), завдяки міцній конструкції не потрібна захисна оболонка, що додає вагу та заглушає звук. Конструкція із чотирикратним захистом забезпечує водонепроникність на глибині до 5 м (16.4 футів), захист від ударів при падінні з висоти до 2 м (6.5 футів), а також захист від пилу і замерзання. Стійке до подряпин зовнішнє гумове покриття також вносить свій внесок у міцність і зовнішній вигляд камери.

Розташований збоку камери 1.5 дюймовий РК екран дозволяє вам перевіряти результати прямо на місці зйомки, без необхідності в додаткових пристроях, які збільшують вагу та об’єм. На корпусі також є два стандартні отвори під штатив, що дозволяє легко встановити камеру в різних умовах.

І останнє, але не менш важливе – вбудований модуль Wi-Fi, який відкриває нові обрії застосування та функціональності. Бездротове підключення до смартфону дозволяє легко перевіряти результати зйомки перед записом, навіть якщо камеру вже встановлено у важкодоступному місці. Воно також дозволяє передавати зображення в реальному часі на ПК за допомогою Wi-Fi або мобільну точку доступу, або передавати дані на ПК для публікації в соціальних мережах.

Але, швидше за все, найбільш неймовірна можливість – це можливість транслювати в реальному часі відео високої чіткості в USTREAM без використання ПК. З мінімальним додатковим устаткуванням, яке потрібно нести на собі, оператор може надати максимальний охват глядачів у цілому світі, прямо тут і зараз. Прикладні програми для iOS і Android будуть доступними для безкоштовного завантаження, програмне забезпечення Wi-Video для ПК поставляється разом з камерою.

Як можна було очікувати від експертів з відео технологій JVC, камера GC-XA1 не є компромісом між якістю зображення, компактністю та міцністю. Відео можна записувати в якості від Full HD до WVGA, у сумісному з QuickTime форматі MP4, який можна легко переглядати на комп’ютерах і смартфонах. Користувач може покладатися на стабілізацію зображення, що забезпечує менш розмиту картинку при зйомці під час руху, а також на технологію, яка протидіє перекосу зображення, характерну для CMOS матриць. Вбудований роз’їм HDMI дозволяє легко підключати камеру до телевізорів HDTV.

Інші характеристики включають об’єктив із дуже широким кутом зйомки, запис окремих кадрів з інтервалом 1 або 5 секунд, цифрове 5-кратне збільшення, зйомку фотографій із розділом 5 мегапікселів, баланс білого (автоматичний/ручний), витримку (автоматична) і функцію внутрішнього таймера. У комплекті з камерою GC-XA1 іде кріплення для окулярів, гнучке кріплення, дві захисні кришки об’єктива, кабель USB і акумулятор, що дозволяє вам почати знімати відразу вийнявши камеру з коробки. Також буде пропонуватися різноманітніший асортимент аксесуарів, щоб дозволити покупцям робити пам’ятні записи за допомогою GC-XA1 ADIXXION у різних умовах.

Основні характеристики ADIXXION GC-XA1
· Конструкція із чотирикратним захистом: водонепроникність на глибині до 5 м / захист від удару при падінні з висоти до 2 м / захист від пилу / захист від замерзання
· Вбудований модуль Wi-Fi (зв’язок зі смартфонами, функції потокового відео та дистанційного керування)
· Матриця CMOS 5 мегапікселів
· Об’єктив із дуже широким кутом зйомки
· РК екран 1.5 дюйма
· Цифрове збільшення 5x
· Цифровий стабілізатор зображення (DIS)
· Запис Full HD 1920x1080 30p
· Фотографії з розділом 5 мегапікселів
· Рознім картки пам’яті SD/SDHC/SDXC
· Запис окремих кадрів
· Баланс білого (автоматичний / ручний) / Витримка (автоматична)
· Внутрішній таймер
· Рознім HDMI® (міні)
· USB кабель у комплекті
· Програмне забезпечення для ПК Wi-Video у комплекті

Режими запису і приблизний час запису для різних носіїв

Режим FHD HD960 HD60 HD30 WVGA
Розділ / частота кадрів 1920x1080/30p 1280x960/30p 1280x720/60p 1280x720/30p 848x480/30p
Швидкість передачі 15Mbps
VBR
8.9Mbps
VBR
13Mbps
VBR
6.7Mbps
VBR
3.0Mbps
VBR
Картка пам’яті SDXC/SDHC 64 Гб 9 год 30 хв 16 год 10 год 50 хв 21 год 47 год 20 хв
32 Гб 4 год 50 хв 8 год 5 год 20 хв 10 год 30 хв 23 год 40 хв
16 Гб 2 год 20 хв 4 год 2 год 40 хв 5 год 20 хв 11 год 50 хв
8 Гб 1 год 10 хв 2 год 1 год 20 хв 2 год 40 хв 5 год 50 хв
4 Гб 35 хв 1 год 40 хв 1 год 20 хв 3 год

Аксесуари в комплекті – стандартна поставка::

Кріплення для окулярів: Кріплення до стрічки окулярів за допомогою гвинтів з комплекту.
Гнучке кріплення: Прилипає до плоскої або викривленої поверхні, у комплекті двостороння клейка стрічка 3M.
Захист для об'єктива,, 2 шт.
Захисна плівка для РК екрана
Кабель USB
Акумулятор

Додаткові аксесуари

Кульове кріплення MT-RB001: Підходить для трубок діаметром від 21 мм до 40 мм (7/8" - 1-5/8").
Кріплення на кермо MT-HB001: Підходить для трубок діаметром від 21 мм до 30 мм (7/8" - 1-3/16").
Мережевий адаптер AC-V17UL / AC-V10L: заряджає акумулятор ADIXXION від розетки.
Ремінь-поплавець MT-FL001: не дасть камері потонути.
Кріплення для окулярів MT-GM001
Гнучке кріплення MT-FM001
Захист об’єктива GL-LP001
Акумулятор BN-VH105

Фотографії продукту доступні на запит.
Можливі технічні зміни й удосконалення.