JVC BOOMBLASTER - RV-NB90E

Прес-центр

JVC BOOMBLASTER - RV-NB90E

Портативний CD програвач із активними низькочастотними динаміками, що включає два супердинаміки для потужних басів, док-станцію для iPod® / iPhone®, підтримку Bluetooth®, USB і запис із мікшуванням через вхід Muitar/Mic.

Відчуйте баси у своїй душі!


RV-NB90E

Неймовірний бас завдяки здвоєним низькочастотним динамікам.

Жодний інший бумбокс навіть близько не підходить до потужності та динамічності басів JVC BoomBlaster. Здвоєні активні низькочастотні динаміки з діаметром 13 см з обох кінців пристрою рухаються синхронно, щоб звести вібрації корпуса до мінімуму. Міцна конструкція корпуса у формі труби забезпечує потужний бас і менший резонанс. Є навіть окрема ручка керування низькочастотними динаміками, що дозволяє виставити баси на той рівень, який ви хочете.
У RV-NB90 використовується нова технологія запобігання пропускам при відтворенні з CD. Музика продовжуватиме грати незалежно від незначної тряски та ударів – що дозволить вам продовжити виступ.
Фанати хіп-хоп, хаус, техно або року – якщо вам подобається виводити баси на максимум, щоб відчути музику, то цей програвач для вас. Виразіть справжнього себе з JVC BoomBlaster.

Вхід Guitar/Mic та ефект дисторшн

Просто підключіть гітару або мікрофон до JVC BoomBlaster, щоб одержати потужний 40-ватний підсилювач. RV-NB90 також має славнозвісну 8-крокову функцію дисторшин. Немає необхідності в додатковому модулі ефектів, тому що, просто підключивши гітару, можна одержати потужне посилення і знаменитий ефект дисторшн. Звільніть у собі рокера і вперед відриватися!
Використовуйте музику з будь-якого джерела – CD, iPhone®, Bluetooth®, тюнера або будь-якого іншого – відчуйте себе частиною музичної групи. Завдяки функції метронома JVC BoomBlaster також ідеально підходить для репетицій зі звичайною гітарою або танцювальних репетицій. .

Бездротове керування через Bluetooth® - тепер для Android™

Попрощайтеся з обридлими проводами. Тепер ви можете використовувати ваш телефон iPhone® або Android™ для бездротового керування вашою музикою. Дистанційне керування значне спрощує гітарні, танцювальні або вокальні репетиції.Потужна звукова система BoomBlaster повністю змінює музику, яку ви звикли чути у своїх навушниках. Відкрийте для себе цілком нові враження від звуку. А бездротове керування звільнить ваші рухи – виразіть себе.

Запис із мікшуванням до USB пам'яті

Запис із мікшуванням на USB пам’ять. Хочете записати ваш улюблений компакт-диск на USB? Це просто. Хочете записати себе, граючи разом зі своєю улюбленою командою? Це теж не проблема. Про все подбає RV-NB90. Він автоматично визначає потрібний баланс для мікшування вашої гітари або вокалу із треком на задньому тлі з будь-якого джерела (будь те CD, DAB+/FM тюнер або пристрій, підключений до аудіовходу) і записує результат на USB пам’ять.
Змікшований запис – прекрасний спосіб перевірити якість власного виконання або зробити демо-запис. Програвач BoomBlaster дає не тільки чудову якість звуку і надпотужні баси. Він також доставляє вам задоволення самовираження через музику.

Для виконання запису з мікшуванням потрібно змінити налаштування без переналаду із цифрового запису на аналоговий.

Фантастична різноманітність можливих джерел

BoomBlaster сумісний не тільки з CD, iPod® і iPhone®. Він також може працювати з безліччю інших джерел звуку – USB пам’ять, тюнер і (для RV-NB90 і NB70) звукові входи гітари та мікрофона – що розширює вибір музики, якою ви можете насолоджуватися. Також легко можна переглядати відео. Використовуйте iPhone® для запису ваших танцювальних рухів, після цього просто підключіть монітор до відео виходу, щоб перевірити свою форму. Ви також можете грати або співати під музичне відео або фільми.
Завдяки технології Bluetooth®, DAB+/FM тюнеру і метроному, новий RV-NB90 пропонує набагато більше способів застосування, ніж будь-коли раніше. Він ідеально підходить для гітарних або танцювальних репетицій. Більша кількість джерел означає більшу кількість варіантів для практики ваших навичок. Це також означає більшу кількість способів вашого самовираження через музикуc.

Можливості

· Док-станція для iPod(R) /iPhone(R) із підтримкою Twist Auto Lock Door
· USB хост
· Здвоєні низькочастотні динаміки з керуванням рівнем
· Вхід мікрофона/гітари з керуванням рівнем
· Конфігурація з чотирма підсилювачами
· Дистанційне керування
· Наплічний ремінь
· Працює від батарейок
· Сумарна потужність 40 Вт
· Відтворює CD, CD-R/RW, USB (MP3/WMA)
· FM тюнер із 30 станціями
· Динаміки на весь діапазон діаметром 8 см і низькочастотні динаміки 13 см
· Відтворення MP3/WMA

Фотографії продукту доступні на запит.
Можливі технічні зміни й удосконалення.