JVC запускає нову серію відеокамер EVERIO, в якій представлені моделі з функціями бездротового зв'язку через Wi-Fi

Прес-центр

JVC запускає нову серію відеокамер EVERIO, в якій представлені моделі з функціями бездротового зв'язку через Wi-Fi

Залишайтеся на зв’язку!

Чи хтось у сусідній кімнаті, а чи до нього півсвіту, з Everio ви можете залишатися з ним на зв’язку в реальному часі. Це є можливим тому, що багато моделей Everio мають вбудований Wi-Fi® модуль. Та сама технологія, що уможливлює бездротовий доступ до Інтернет, дає вам можливість спостерігати за подіями в іншому місці в реальному часі, а також ділитися вашими відео та фотографіями за допомогою електронної пошти без необхідності використовувати комп’ютер! Крім того, Everio має інші переваги, такі як високий ступінь збільшення та стабілізація зображення, що дозволяє вам у будь-який час одержувати якісніше зображення.
Відкрийте для себе новий світ візуальних комунікацій, залишайтеся на зв’язку зі своїми близькими.

Wi-Fi® дозволяє вам зв’язатися і візуально спілкуватися через бездротову локальну мережу у вашому будинку, або використовувати публічну точку доступу Wi-Fi. Дивіться крізь стіни й дивіться відео, яке Everio знімає у реальному часі, на вашому мобільному пристрої. Без затримки відправляйте ваші фотографії або відео цілим світом у вигляді вкладень до повідомлень електронної пошти.

Спостереження в реальному часі* за допомогою смартфону або ПК
Зображення камери Everio можуть передаватися на телефони/планшети Android, iphone, ipad або ПК за допомогою Wi-Fi. Це дозволяє стежити в реальному часі за зображенням, яке камера Everio знімає в іншому місці. Батьки можуть бути в одній кімнаті та одночасно стежити за дитиною, яка спить в іншій.
Використовуючи Інтернет, ви можете спостерігати навіть перебуваючи за багато кілометрів від місця зйомки.

Wi-Fi Direct
Це пряме з’єднання між Everio і смартфоном або ПК дозволяє вам здійснювати спостереження, перебуваючи в іншій кімнаті. |Доступна безкоштовна прикладна програма для телефонів/планшетів Android, iphone, ipod touch і ipad
За допомогою точки доступу
За допомогою Інтернет можна одержати доступ до зображення Everio з будь-якої точки світу. Наприклад, ви можете стежити за хатніми тваринами, перебуваючи у від’їзді.
Зауваження: для необхідних попередніх умов див. сайт.

Спостереження за наявністю вдома
Відсилання автоматичних знімків електронною поштоюКоли об’єкт заходить до ділянки виявлення, Everio автоматично робить цифрову фотографію й відсилає її електронною поштою на ваш смартфон або комп’ютер через Wi-Fi. Ви можете спостерігати за вашими близькими, коли перебуваєте не вдома.

Everio, тепер з Wi-Fi®. Оцініть можливості!

Зв’язок зі смартфонами*
Керуйте, одержуйте і діліться відео та фотографіями.
Доступна безкоштовна прикладна програма для телефонів/планшетів Android, iPhone, iPod touch та iPad

Географічна прив’язка
Використовуючи функцію GPS вашого смартфона, в записане відео або фотографії можна вбудувати дані про поточне місце розташування. При відтворенні цих файлів із використанням Everio MediaBrowser 4 на ПК він синхронізується з Google Earth TM. Прекрасний спосіб знову візуально побувати в пам’ятних місцях!
Автоматично запускається Google Earth TM і показується місце, де було зроблено фотографію.
Зауваження: географічна прив’язка працює тільки з Wi-Fi direct.

Передача даних з Everio на смартфон
Отримайте доступ до Everio за допомогою смартфону і безкоштовної прикладної програми. Завантажуйте за бажанням ваше відео та фотографії. Після цього ви можете завантажити ваш матеріал на улюблені сайти, такі як YouTube™ або Facebook, за допомогою смартфону.
Зауваження: розмір відео буде змінено до 640х360 пікселів для смартфонів. У разі передачі даних на комп’ютер буде збережено оригінальний розділ.

Дистанційний запис
Ви можете використовувати ваш смартфон як пульт дистанційного керування і керувати вашим Everio на відстані. Ви можете керувати збільшенням і починати/зупиняти запис.

Керування камерою

* Доступна безкоштовна прикладна програма для телефонів/планшетів Android, iPhone, iPod touch і iPad. Ця прикладна програма доступна для Android версії 2.1 і вище, iOS4 і вище для iPhone / iPod touch / iPad, однак ми не даємо гарантій, що будь-який пристрій, який використовує ці операційні системи, зможе використовувати всі можливості, надавані прикладною програмою. Для вимог до системи щодо функцій Wi-Fi перевірте QR код, зазначений на кришці, або відвідаєте сайт JVC.

Відео електронна пошта
Відсилайте електронною поштою короткі відеозаписи

У режимі відео електронної пошти ви можете записати 15-секундний відеокліп і негайно відправити його електронною поштою на зареєстровані адреси смартфонів/комп’ютерів через Wi-Fi. Ви можете легко відправляти привітання електронною поштою і залишатися на зв'язку, навіть якщо перебуваєте дуже далеко. Для одночасного розсилання можна налаштувати до 8 одержувачів.
Розмір зображення 640х360 пікселів, що підходить для поширення у мережі.

Для докладнішої інформації відвідайте http://cdn.jvc.eu/hdeverio/.

Фотографії продукту доступні на запит.
Можливі технічні зміни й удосконалення.