JVC повідомляє про вихід KD-R90BT

Прес-центр

JVC повідомляє про вихід KD-R90BT-
Магнітола із двома USB/CD, високопродуктивним DSP і можливістю підключення до смартфону

РОЗВАГИ В АВТОМОБІЛІ НА НАЙВИЩОМУ РІВНІ


KD-R90BT

JVC (Корпорація JVC KENWOOD) повідомляє про вихід магнітоли KD-R90BT із вбудованою підтримкою бездротової технології Bluetooth® і двома портами USB. Також до комплекту входить процесор цифрових сигналів JVCMy Sound EQ, що дозволяє легко налаштовувати професійні можливості поліпшення звуку. Додаткові можливості з поліпшення звуку включають п’ятисмуговий персональний еквалайзер із вирівнюванням за часом, а також три виходи передпідсилювача з рівнем на виході лінійного виходу та виходу низькочастотного передпідсилювача 5.0 В. Крім того, вихід USB забезпечує живлення з максимальним струмом 1 А для підключення смартфонів, сумісністю з iPod/iPhone і оригінальною прикладною програмою JVC Auto Drive Router, що забезпечує функції маршрутизації при водінні, визначення місця розташування тощо. Режим перемикання водіння дозволяє відтворювати музику на пристроях BlackBerry®. Для телефонів Android магнітола є сумісною з прикладною програмою JVC Smart Remote, що дозволяє керувати можливостями магнітоли з екрана телефону через Bluetooth®, а також відтворювати музику від більшості пристроїв на базі Android із режимом USB накопичувача. Інші можливості включають відтворення MP3/WMA/WAV, 4 динаміка MOS-FET потужністю 50 Вт кожний, високоякісний звук завдяки цифровим високо/низькочастотним фільтрам, роздільне підсвічування зі змінюваним кольором, радіо таймер та енергонезалежну пам’ять. Крім значно збільшеного розміру РК екрана, KD-R90BT поставляється зі знімною передньою панеллю, дистанційним керуванням, він також готовий до підключення дистанційного керування на кермовому колесі.

Можливості продукту

Бездротова технологія Bluetooth®

Профіль доступу до телефонної книжки (PBAP) забезпечує автоматичний доступ до вашої телефонної книжки без передачі. Також можлива ручна передача телефонної книжки максимум на 400 номерів. Пристрій дозволяє тримати постійно підключеними два телефони, для кожного телефону налаштовується свій колір підсвічування і звуковий сигнал. Перемикання однією кнопкою дозволяє користувачам перемикатися між гарнітурою і мобільним телефоном.

Також за допомогою смартфону можна здійснювати голосовий набір, повідомлення про одержання SMS (служба коротких повідомлень), і потокову передачу аудіо (A2DP1.2, AVRCP1.3).

Два порти USB

Два порти USB забезпечують живлення з максимальним струмом 1 A для підключення смартфону, що дозволяє пристосувати магнітолу до вашого персонального стилю. Два пристрої, такі як смартфони або музичні програвачі, може бути підключено одночасно, що дозволяє користувачеві використовувати один пристрій* під час зарядки іншого. USB перехідник Bluetooth®, що входиь до комплекту, може бути підключений до будь-якого порту.
* Сумісність залежить від моделі..

Цифровий процесор сигналів (DSP)

Магнітола KD-R90BT обладнана оригінальним процесором цифрових сигналів JVC (DSP), який забезпечує оптимальну якість звуку в машині. П’ятисмуговий цифровий еквалайзер дозволяє здійснювати тонке налаштування, тоді як еквалайзер My Sound дозволяє користувачеві налаштовувати звук шляхом прослуховування тестових тонів п’яти частот, кожний тон виконується на різному інструменті. Також є п’ять пресетів еквалайзера, що зберігаються, , які полегшують налаштування, хоча користувач у будь-який момент може виконати точне налаштування за допомогою п’ятисмугового цифрового еквалайзера. Цифрове розширення смуги відновлює високочастотний сигнал, який втрачається в процесі стискання MP3/WMA, що забезпечує більш близьке до оригіналу звучання. Функція вирівнювання за часом налаштовує затримку звуку і переносить центр відтворення до місця прослуховування. Для простоти налаштування є 10 заздалегідь заданих конфігурацій залежно від типу машини. Контроль гучності, а також високочастотний і низькочастотний фільтри також вносять свій внесок у забезпечення чудової якості звуку в автомобілі.

Прикладна програма дистанційного керування для Android*

Оригінальна прикладна програма JVC для дистанційного керування дозволяє відображати стан і керувати основними функціями, такими як джерело, еквалайзер і перемикання треків із використанням мобільного пристрою на основі Android, просто проводячи пальцями по екрану, завдяки Bluetooth® підключенню. Прикладна програма є сумісною з більшістю мобільних телефонів на основі Android і доступна для безкоштовного завантаження з Android Market.
* Сумісність залежить від моделі..

Режим прикладної програми для iPod/iPhone (Програма Auto Drive Router)

Користувач може керувати прикладними програмами iPhone, включаючи оригінальні прикладні програми JVC, такими як Drive Data для одержання фотографій/відео на маршруті та Here I Am для підтримки SMS і відсилання повідомлень електронної пошти на адреси із телефонної книжки основного пристрою через USB підключення. Програма доступний для безкоштовного завантаження з iTunes Store.

Режим зміни водіння для BlackBerry®

Прослуховуйте музику із внутрішнього (вбудована пам’ять) або зовнішнього (SD) джерела на сумісному пристрої BlackBerry®, через USB з’єднання.

Знімна передня панель

Передню панель, що відкидається вниз, можна зняти, її можна носити у коробці, що входить до комплекту, для забезпечення безпеки, коли ви залишаєте автомобіль.

Роздільне підсвічування зі змінюваним кольором

Два окремі кольори для підсвічування клавішів та екрана можна вибирати з понад 30,000 x 30,000 комбінацій, що дозволяє пристосувати його практично до будь-якого освітлення салону автомобіля. Також можна окремо керувати яскравістю, з функцією автоматичного затемнення.

Власником слова і логотипа Bluetooth є Bluetooth SIG, Inc. будь-яке використання цих позначень корпорацією JVC Kenwood ліцензоване. Інші торговельні марки та назви є власністю відповідних власників.
iPhone, iPod, і iTunes є торговельними марками Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах.
BlackBerry® і пов’язані торговельні марки, назви та логотипи є власністю Research In Motion Limited і зареєстровані або використовуються в США та інших країнах світу. Позначення використовуються за ліцензією Research In Motion Limited.

Бездротової цифровий Bluetooth® приймач із двома USB/CD і AUX

· MOS-FET 50 Вт x 4
· ЦАП 24 біт TI/Burr-Brown
· Бездротова технологія Bluetooth(R) *1 (USB перехідник Bluetooth(R) у комплекті) (Профіль доступу до телефонної книжки, передача телефонної книжки, дзвінки без телефонної трубки, потокове аудіо, AVRCP, SMS повідомлення про одержання, голосовий набір номера, режим перевірки сумісності, постійне підключення двох телефонів, керування інтернет радіо для смартфонів)
· Постійне підключення двох телефонів
· Розумне дистанційне керування Android
· USB аудіо для iPod/iPhone тощо
· Двостороннє керування для iPod/iPhone*2 (гарнітура / iPod або iPhone)
· Режим прикладної програми для iPod/iPhone (Auto Drive Router)
· 2 порти USB (2 ззаду) (WAV/MP3/WMA/iPod та iPhone Audio)
· Живлення через USB забезпечує струм 1A
· Режим зміни водіння для Blackberry®
· Вхід AUX (Задній)
· MP3/WMA/WAV*3 з підтримкою тегів ID3/WMA (CD/USB)
· Система передачі текстової інформації з радіо
· Тюнер HS-IVi
· Радіо таймер
· Енергонезалежна пам’ять
· П’ятисмуговий цифровий інтелектуальний еквалайзер
· П’ятисмугове персональне налаштування (DSP)
· Еквалайзер зі зв’язком із джерелом
· Персональний еквалайзер (DSP)
· Вирівнювання за часом (DSP)
· Цифрове розширення смуги(DSP)
· Контроль гучності з 3 шаблонами (DSP)
· Фільтр низьких частот / фільтр високих частот (DSP)
· Лінійний вихід і вихід передпідсилювача низькочастотної колонки 5 В
· 3 виходи RCA передпідсилювача із золотим покриттям (передній + задній + низькочастотний)
· Керування низькочастотним динаміком
· Растровий РК екран
· Окреме керування зміною кольору
· Окреме керування яскравістю
· Автоматичне регулювання підсвічування
· Передня панель, що відкидається вниз
· Підтримка звукового сигналу
· Готове до використання дистанційного керування на кермі
· Знімна передня панель

*1 Доступні функції залежать від моделі мобільного телефону.
*2 Сумісність із двостороннім керуванням iPod/iPhone відрізняється залежно від моделі.
*3 Відтворення WAV доступне тільки із пристроїв USB.

Фотографії продукту доступні на запит.
Можливі технічні зміни й удосконалення.